"Книгоманія" офлайн. Як це було?
!["Книгоманія" офлайн. Як це було?](/storage/knygomania/posts/3/9b7c2b9b4cb9a7dc07ebd93f6bb6869fe8e52ab0.jpg)
Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводиться з 2005 року. Усього у Конкурсі за роки проведення взяло участь понад 1 мільйон школярів з усіх областей України. Конкурс відбувся у 376 районах, 141 місті, понад 8600 школах та у 880 дитячих і сільських бібліотеках. Загалом на Фестивалі “Книгоманія” у Львові побував 791 переможець з усіх областей України.
Основна ідея «Книгоманії» – популяризація читання. Цей конкурс дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. Учасники і переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки. І найголовніше – ми хочемо, щоб кожна прочитана книжка стала для дитини захопливою подорожжю у цікавий та новий світ.
Винагородою для Суперчитачів 2019 року стала поїздка до Львова на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія-2019», який відбувався 17-19 травня. Зібрали найяскравіші світлини.
![](/storage/files/attaches/2f98f0723e668483b3081f06b4bf6cc7f191f072.jpg)
![](/storage/files/attaches/dfada004f5c3d86d0bedf145b9f8c524ef056a0a.jpg)
![](/storage/files/attaches/d43aacddf014958494b2c529e7ce45796c57029e.jpg)
![](/storage/files/attaches/7a7172ab40fd4ed9eddc3e4d39f55899b3cb67b8.jpg)
![](/storage/files/attaches/947a959684d421e2ee2beb361ad1565720d0488d.jpg)
![](/storage/files/attaches/43fbf4aedc87806156221a14de52159e88b809e5.jpg)
![](/storage/files/attaches/648e1eda6a486e2fc36a9e2623961879f7229f99.jpg)
![](/storage/files/attaches/d2a906128c7456e94738a67219248be64794adb7.jpg)