Привіт, це я

  • Автор: Ґрьонтведт Ніна Елізабет
  • Видавництво: Видавництво Старого Лева
  • Рік видання: 2017
  • Мова видання: Українська мова
  • Кількість сторінок: 280

Анотація

Перша книжка з серії норвезької письменниці та художниці Ніни Е. Грьонтведт. Знайомтеся, це Уда. Їй дуже кортить розповісти вам про все на світі – про себе, про батьків і сестричку Ерле, про найкращу подругу Геллє і її брата-телепня Стіана. Але таке не будеш розбалакувати першому стрічному. Тому Уда пише все це у щоденнику, який надійно замикає на ключик і який стане її єдиною розрадою, коли життя полетить шкереберть, а світ здаватиметься ворожим. Що робити, коли на душі так мулько і здається, що ніхто тебе не любить? І чи зможе Уда зрозуміти, що часто між любов’ю та ненавистю пролягає тонка межа?

Про видавництво «Видавництво Старого Лева»

«Видавництво Старого Лева» – книги для всієї родини. Усі, від наймолодшого до найстаршого, знайдуть у «Видавництві Старого Лева» щось до душі. Ми дбаємо про те, щоб наші книжки надихали читати і їх не хотілося випускати з рук ані дітям, ані батькам!

Думки та відгуки

Пилип Олена
29 Червня 2021 16:51
Мені ця книга не дуже сподобалася... Можливо, тому що вона написана у стилі щоденника Уди , можливо тому що тут дуже банальні проблеми, які повторюються у всіх частинах.( втрата подруги, подобається хлопець...)
Привіт, це я
6