«Гаррі Поттер і філософський камінь»

  • Автор: Дж.К. Ролінґ
  • Видавництво: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
  • Рік видання: 2016
  • Мова видання: Українська мова
  • Кількість сторінок: 248

Анотація

Перше ілюстроване видання містичної класики Дж. К. Ролінґ містить у собі безліч пречудових кольорових ілюстрацій Джима Кея, кавалера медалі Кейт Ґрінвей. Це справжнє феєричне свято і для відданих шанувальників цієї книжки, і для нових її читачів.

«Побачивши ілюстрації Джима Кея, я була глибоко зворушена. Мені подобається його бачення світу Гаррі Поттера, і я вдячна йому за талановите втілення цього бачення — це для мене велика честь». - Дж. К. Ролінґ.

Про видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» — чудові книжечки, що їх собі читають чудові діточки.

Думки та відгуки

admin
11 Червня 2021 03:37
123123123
Анничка Качмарик
28 Червня 2021 21:11
Хлопчик, що вижив. Саме так Гаррі Поттера називають у магічному світі. Гаррі ніколи не бачив своїх батьків. Коли хлопець був маленький, страшний чарівник Волдеморт( ой, тобто Відомо-Хто), якого бояться усі чарівники і чарівниці, вирішив переманити його батьків на свою сторону. Але нічого не вийшло. Наславши закляття, Відомо-Хто лише убив непокорних містера і місіс Поттер. Нікому ніколи ще не вдавалося перемогти цього могутнього злодія. А Гаррі Поттер став першим. Від закляття Відомо-Кого у нього залишився лише шрам на лобі у вигляді блискавки, а Відомо-Хто зник. Цим хлопець і став відомим. Та поки у казковому світі чарівники п'ють масляне пиво за здоров'я відомого хлопчика, переписують підручники, розповідаються байки про ту знаменну ніч, Гаррі Поттер живе у звичайному маглівському будинку сестри його мами Дурслі. Як тільки-но одної ночі у них під ґанком з'являється тепленький згорточок з немовлятком, подружжя Дурслі присягається ніколи не розповідати племіннику правду. Але хоч як Дурслі стараються приховати справжню історію Гарріного дитинства, все одно згодом все випливає на поверню. Коли Гаррі було 11, до будинку Дурслі почали надходити листи із... Гоґвортсу! Ця магічна школа підготовлює усіх майбутніх чарівників та чаріниць! Пану Дурслі це аж ніяк не подбається, і він всілякими способами старається не дати Гаррі прочитати лист. Та це не спрацювує, адже листи знаходять свого майбутнього учня де би він не був! Тому, на 11 день народження Гаррі, до хатинки на острові ( а саме там сім'я "переховувалася" від листів) прибуває Гаґрід, ключник Гоґвортсу. Тут і починається чарівна мандрівка Гаррі до світу магії! Це просто неймовірна книга! Авторка настільки все реально і талановито прописала, що під час читання аж не віриться, що ти сидиш у звичайній квартирі в Україні: ти одразу переносишся до Гоґвортсу! Вся історія має якусь незвичайну атмосферу: вона закутує тебе у себе, і не відпускає, доки ти не прочитаєш до кінця. Я дуже рада, що ця книжечка попала мені до рук! Мені здається, що вона сподобається КОЖНОМУ, навіть тим, хто не любить фентезі) Якщо готові до фанастичних і магічних пригод разом із головними героями, тоді вперед — хапайте Джоан Роулінг за руку і забудьте про все на світі: вас чекає цікавезна книжкова по світу Гаррі та його друзів. Беріть щось похрустіти і попити, застрибуйте під плед і гайда читати! Приємного читання!
«Гаррі Поттер і філософський камінь»
10