Письмонавтика

  • Автор: Тетяна Стус Стус Тетяна,
  • Видавництво: Pabulum
  • Рік видання: 2017
  • Мова видання: Українська мова
  • Кількість сторінок: 144

Анотація

Видання містить базову теорію та практичні завдання з «креативного письма», що відповідають віковим особливостям дітей молодшого та середнього шкільного віку і синхронізовані зі шкільною програмою, а також адаптований словник літературознавчих термінів. До книжки ще й увійшли поради юним авторам від відомих дитячих письменників.

 «Письмонавтика» допоможе школярам самостійно чи з допомогою дорослого засвоїти навички літературної творчості та письмової фіксації думок, глибше розуміти літературу.

 Курс «Письмонавтики» апробовано на реальних дітях, ніхто не постраждав.

 Таня Стус – дитяча письменниця, літературознавець, критик, засновниця і керівниця проекту підтримки дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги», член журі багатьох премій та рейтингів у галузі дитячої літератури, авторка програм-інтенсивів із літературної освіти для дітей та підлітків.

Про видавництво «Pabulum»

«Pabulum» – видавництво якісного українського нон-фікшн, спеціалізується на виданнях про творчий та інтелектуальний розвиток. Засновано 2016 року. Pabulum в перекладі з латини «їжа для розуму». Місія – надихати та розвивати читача шляхом створення якісних українських нон-фікшн книжок.
Письмонавтика