Пташині історії

  • Автор: Мирослава Чорна
  • Видавництво: Навчальна книга — Богдан
  • Рік видання: 2019
  • Мова видання: Українська мова
  • Кількість сторінок: 48

Анотація

Дорога дитино! Ця книга допоможе Тобі відкрити для себе неповторний світ природи, навчить помічати незвичайне у звичайнісінькому, дивуватись і захоплюватись. Чому я називаю свої твори науковими казками? А тому, що в кожній казковій історії Ти знайдеш детальні описи головних героїв — пташок — та цікаві факти з їхнього життя, доведені наукою. Тож люби, пізнавай та оберігай цей дивовижний світ, бо без Твоєї великої любові він може загинути.

Про видавництво «Навчальна книга — Богдан»

Видавництво «НК – Богдан» уже понад 25 років на книжковому ринку та входить до п’ятірки найбільших видавництв України. В асортименті видавництва: - художня література; - дитяча література; - навчальна та методична література; - довідкова література. «НК-Богдан» співпрацює з такими відомими мережами книгарень, як «Книгарня Є», «Буква», «Книжкова хата», «Дім книги»; мережами «Ашан», «Сільпо», онлайн-магазинами «Якабу», «Book24», «Rozetka.ua», «Kasta», «Be Smart» та інші.

Думки та відгуки

Августина Коваленко
11 Червня 2021 15:30
Мені дуже сподобалися описи пташок, які були чітко і красиво вписані у історію. Це допомогло не відволікатися від основного сюжету, але у той самий час бачити картину повністю, вивчати нових пташок і уявляти іх собі. Тому що дуже важливо, щоб при читанні якоїсь історії була можливість детально уявити, про кого пишеться і зрозуміти всю історію. А також сподобався основний сюжет казки. Тому що він досить цікавий, зрозумілий і туди вдало вписані пташки. Також мені дуже сподобалося, що в цілому книжка була хоч і невеликою, проте дуже цікавою. Завдяки їй я змогла більше дізнатися про деяких пташок, і потім зможу розмовляти і ділитися враженнями з друзями. А ще зможу завести других пташок, щою моїй одній було не сумно, і вони зможуть потоваришувати. Адже вивчаючи пташок, можна дізнатися багато цікавого. А у цій книжці все це було представлено у формі цікавої казки з фактами про пташок. Мен сподобалося.
Пташині історії
8