Електричні машини постійного струму

  • Автор: Андрейко І. І., Гайдук В. Г.
  • Видавництво: Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»
  • Рік видання: 2018
  • Мова видання: Українська мова
  • Кількість сторінок: 568

Анотація

У посібнику із використанням основних законів електродинаміки викладено узагальнену теорію електромеханічних перетворювачів енергії та детально розглянуто всі фізичні процеси в електричних машинах постійного струму різних типів і виконань. У зрозумілій формі описано конструкції та принцип дії як традиційних колекторних машин із електромагнітним збудженням, так і вентильних та магнітоелектричних машин постійного струму. Наведено експлуатаційні характеристики машин постійного струму в різних режимах роботи, зокрема в перехідних. Для контролю знань наприкінці кожного розділу подано запитання та задачі.

Посібник призначений для поглибленого вивчення курсу електричних машин і суміжних курсів у вищих навчальних закладах, вирішення практичних завдань та розширення знань інженерно-технічних працівників, які проектують і експлуатують електричні машини постійного струму загальнопромислового та спеціального призначення.

Про видавництво «Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»»

Видання навчальної, наукової, науково-популярної, довідкової літератури. Редакційно-видавничі, додрукарські, поліграфічні послуги. Розповсюдження видавничої продукції, власна мережа книгарень у НУ «Львівська політехніка».
Електричні машини постійного струму