Книга імен

  • Автор: Марко Терен
  • Видавництво: АССА
  • Рік видання: 2023
  • Мова видання: Українська мова
  • Кількість сторінок: 64

Анотація

«Книга імен» — унікальна ілюстрована збірка чуттєвих поетичних історій, яка створена письменницею Марко Терен та художницею Єлизаветою Білоконь. У книзі мисткині намагаються простежити зв’язок між людськими іменами та долями, між тим, що нам лишається у спадок після тих, кого звали так само: «Це наче купуєш будинок, а на додачу отримуєш усіх його привидів та скелети в шафах. Це як називаєш дитину ім’ям, а вона успадковує всі попередні досвіди тих, кого звали так само».

Чому варто читати:

Мистецькі проєкти розпочаті під час війни — це голоси, які не змогла заглушити війна. «Книга імен» — одна з таких робіт. Хай голоси всіх, про кого ця книга, будуть почуті.

Про видавництво «АССА»

АCСА (Агенція Сучасних Спеціалістів та Авторів) — видавництво, що спеціалізується на випуску дитячої, художньої та шкільної літератури. Свою діяльність на книжковому ринку видавництво розпочало у 2009 році з випуску туристичної літератури — путівників та карт. З 2013 року і до сьогодні АССА активно розширює асортимент навчальної, розвиваючої та художньої літератури для дітей, випускаючи щороку понад 50 найменувань. Продукція видавництва орієнтована на сучасних дітей і сучасні реалії
Книга імен