Крилаті риби

  • Мова видання: Українська мова
  • Кількість сторінок: 80

Анотація

“Крилаті риби” — це магічна реальність, яка хоче стати реальною магією, казкове життя і життєва казка. Ця поезія багаторівнева, проста і складна водночас. Збірка поділена на 5 тематичних розділів, у кожному з яких, читач знайде свою оптику Всесвіту.

 

“Крилаті риби” розмовляють з природнім і надприроднім, видимим і невидимим, роздумують про життя та смерть, місце людини у нашому світі, чоловічі і жіночі долі, їх справжність і несправжність.

 

“Крилаті риби”, літаючи поміж різними країнами, ностальгічно розповідають про дивну мігрантську долю, що містить у собі великий спектр пригод, емоцій та досвіду. І усе це доповнено чудовими ілюстраціями художниці Софії Філіпчук.

 


Про видавництво «Свічадо»

Найбільше релігійне видавництво України, що видає та розповсюджує книжки богослужбової, катехитично-педагогічної, науково-популяної літератури на духовну тематику. Широкому колу читачів адресовані літературно-художні, мистецькі видання, книжки на теми подружжя, виховання дітей та психології.


Про видавництво «Свічадо»

«Свічадо» — це не лише молитовники, це філософські та психологічні видання, науково-популярні праці про обряд, традицію, літературно-художні та мистецькі видання. Це книги для всієї сім’ї.
Крилаті риби